Atvērto durvju dienas tehniskās jaunrades namā “Annas 2”

Šī gada 8. septembrī plkst. 15.00-19.00 tehniskās jaunrades namā “Annas 2” norisināsies atvērto durvju dienu pasākums “Svētki Annas ielā”.

Īpašā svētku atmosfērā būs iespēja satikt TJN “Annas 2” darbnīcu un studiju skolotājus klātienē, uzzināt vairāk par dažādām interešu izglītības programmām un pieteikties nodarbībām. TJN “Annas 2” piedāvā vairāk nekā 40 interešu izglītības programmas bērniem, pusaudžiem un jauniešiem no piecu līdz 25 gadu vecumam.

Tāpat 8. septembrī plkst. 16.00 TJN “Annas 2” Facebook lapā tiešraidē varēs vērot īpaši atvērto durvju dienai veltītu interviju raidījumu, kas lapā būs pieejams arī pēc pasākuma. Tiešraidē varēs uzzināt vairāk par sešām nama nodarbību jomām:

Tehniskais modelisms
Multimediji un IT
Mākslas un skaņu studijas
Amatniecība un dizains
Cilvēks, daba un kustība
Valodas

Intervijās nama pedagogi runās par interešu izglītības nozīmi, jauniešu iespējām apgūtās prasmes izmantot augstākā līmeņa izglītībā un profesionālās karjeras izveidē. Tāpat raidījumā varēs uzzināt par dažādu nama pulciņu nodarbību saturu un specifiku.

Savukārt 6., 7., 9. un 10. septembrī interesentiem būs iespēja rezervēt tikšanās laiku īsai konsultācijai ar TJN “Annas 2” pedagogiem. Konsultācijas laikā varēs iepazīties ar nodarbību telpām, programmu saturu un vienoties par nodarbību apmeklēšanas grafiku.

Rezervāciju kalendārs pieejams šeit!

Atvērto durvju dienas pasākums “Svētki Annas ielā” tiek organizēts dzeltenajā drošības līmenī. Pieaugušajiem pasākuma apmeklētājiem un bērniem no 12 gadu vecuma, ierodoties uz pasākumu, jāuzrāda: 1) sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts, kas apliecina pilnu vakcinācijas kursu vai izslimošanu ar Covid-19, 2) pēdējo 48 stundu laikā veikts Covid-19 tests, nosakot SARS-CoV-2 vīrusa RNS, kas ir negatīvs, vai 3) pēdējo 6 stundu laikā veikts Covid-19 ātrais antigēna tests, kas ir negatīvs.

Veiktā testa rezultātu reģistrē digitālajā Covid-19 sertifikātā, kas jāuzrāda pie ieejas pasākumā. Bērniem var tikt lūgts apliecināt vecumu, tāpēc līdzi jābūt personu apliecinošam dokumentam vai skolēna apliecībai.

Drošības pasākumu ievērošana atvērto durvju dienu laikā: pasākuma laikā jālieto sejas maskas; *bērniem līdz 7 gadu vecumam NAV jālieto sejas maskas; roku dezinfekcija; pasākuma laikā jāievēro telpās vienlaicīgi atļautais personu skaits; jāievēro 2 metru distance.

Ievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus, apmeklētājiem pie ieejas būs jāreģistrējas, norādot savu vārdu, uzvārdu un kontakttālruni.

Papildu informācija: Krista Brauere, Tehniskās jaunrades nama “Annas 2” direktora vietniece audzināšanas jomā, e-pasts: kbrauere3@edu.riga.lv.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *