67629267 r47vs@riga.lv Skaistkalnes iela 7, Rīga, LV-1004

Rīgas 47. vidusskola

Dod gaismu sev, lai citus gaismā vadīt spētu.

/Rainis/

Karjeras izglītība

Transporta un sakaru institūts (TSI) piedāvā
jaunas mācībstundas vidusskolēniem

Transporta un sakaru institūts (TSI) ar prieku piedāvā
jaunas mācībstundas vidusskolēniem, ar mērķi sniegt profesionālo ievirzi karjeras izvēlē!

Aicinām pievienoties mums tiešsaistē Karjeras nedēļas ietvaros:

Pirmdien, 10. oktobrī, 2021
08:15 AI un Robotikas pasaule, studentu stāsts | RU
09:30 Līderība | ENG
13:45 AI un Robotikas pasaule | LV 

Otrdien, 11. oktobrī, 2021
09:30 Dizaina domāšana un digitālizācija | ENG
09:30 Industrija 4.0. – industriālā revolūcija | ENG 

Trešdien, 12. oktobrī, 2021
10:40 Dizaina domāšana un digitālizācija | ENG

Pieteikties:
https://survey.mailigen.com/?u=6c154b425ff1c8eb525e51c00c2d1675&id=481075c4&ln=lv

Karjeras nedēļa no 11. līdz 15. oktobrim

 • Saite uz vecāku diskusiju – https://fb.me/e/2Ldzfvb4lJau
 • Saite uz jauniešu diskusiju – https://fb.me/e/4o4nsEZgi
 • Savukārt 7.-9.klašu video mācībstunda VIAA youtube kontā būs no 08.10.2021.
 • Atgādinām arī, ka visus publicitātes materiālus medijos par Karjeras nedēļu maksimāli izvietosim @TavaiKarjerai FB kontā. Sekojiet līdzi!

  Būvē Pats savu karjeras ceļu

  Šogad Rīgas jauniešu centrs KAŅIERIS sagatavojis ļoti īpašu un vērtīgu pasākumu ikgadējo Karjeras dienu ietvaros- “Būvē Pats savu karjeras ceļu”.

  Kopā ar Latvijā populāro sociālo tīklu “guru” Edgar Fresh jauniešiem būs iespēja sastapt četrus dažādu jomu ekspertus, kuri dalīsies ar savu pieredzi par to, kā līdz savam ideālajam sapņu darbam nonākt mazliet “pa citu ceļu” JEB kā…

  • izaugt neformālajā izglītībā
  • iegūt dzīvei svarīgas prasmes arī ārpus skolas
  • ar savu profesionālo darbību sniegt vērtību sabiedrībai, videi un pašam sev!

  Būs iespēja arī laimēt “ēnošanas” pieredzi pie kāda no ekspertiem!

  Pasākums notiks gan klātienē KAŅIERĪ, gan tiks translēts arī FB live (@kanieris).

  Trešdien, 13/10/2021, plkst. 16.00 – 18.00.

  Pieteikšanās klātienes pasākumam līdz 11.oktobrim: https://ej.uz/BuvePatsReg

  Dalībnieku skaits ierobežots, tāpēc steidzam pieteikties.

  Vairāk par pasākumu var uzzināt arī KAŅIERA Facebook: https://www.facebook.com/events/4410998612340820

  Kā arī Instagram Kaņiera kontā @kaniera15.

  Karjeras nedēļā jauniešus aicinās izzināt IKT nozari

  No 11. līdz 15. oktobrim visā Latvijā jau devīto gadu notiks Karjeras nedēļa, kuru sadarbībā ar partneriem reģionos organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA).

  Šogad Karjeras nedēļa ar saukli “IKT tavai karjerai” veltīta informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) nozares iepazīšanai, apzinoties to aktualitāti un pielietojumu sadzīvē, izzinot plašo IKT profesiju spektru, atklājot tām nepieciešamās prasmes un uzklausot iedvesmojošu nozares pārstāvju stāstus, kā arī pašiem izmēģinot spēkus jauniešu ideju hakatonā.

  “Pēdējo 10 gadu laikā nodarbināto skaits Latvijā IKT uzņēmumos audzis vairāk nekā divas reizes, un mūsdienās IKT prasmes ir nepieciešamas teju ikvienā moderni strādājošā uzņēmumā. IKT profesionāļu pārziņā ir inovācijas un jaunu produktu izstrāde, datu aizsardzība un drošība, sistēmu izveide un uzturēšana, digitālais dizains, datorgrafika, mājas lapu izstrāde un administrēšana, lietu internets un daudzi citi virzieni,” uzsver VIAA izglītības atbalsta un starptautiskās sadarbības departamenta direktors Didzis Poreiters.

  Lai izzinātu šī gada Karjeras nedēļas tēmu, tās laikā notiks vairāki centrālie pasākumi: 11. oktobrī tiešsaistes diskusijā vecākiem “Tehnoloģijas ģimenē – draugs vai svešinieks?” pārrunās, kādu lomu tehnoloģiju izmantošana ieņem ģimenes ikdienā, kā atbalstīt bērnus tādu nozaru iepazīšanā, kas pašiem vecākiem nav tuvas un pazīstamas, bet  12. oktobrī jauniešu diskusijā “Iedvesmas stāsti – kā es nokļuvu IKT nozarē?” pieredzes stāstos dalīsies profesionāļi, kuri darbojas IKT nozarē. Paralēli tam visu Karjeras nedēļu skolotājiem būs pieejams izglītojošs materiāls 7.– 9. klasēm, kas rosinās izmēģināt radošu programmēšanu Learn IT ekspertu vadībā. Savukārt no 14. līdz 15. oktobrim vidusskolēniem un profesionālās izglītības iestāžu audzēkņiem būs iespēja izmēģināt savus spēkus hakatonā, meklējot atbildes un piedāvājot risinājumus, kā ar mūsdienu tehnoloģiju sniegtajām iespējām palīdzēt jauniešiem efektīvi risināt dažādus karjeras jautājumus.

  Tāpat kā iepriekšējos gados, arī šogad Karjeras nedēļa ar saukli “IKT tavai karjerai” notiks kopā ar pasākuma organizatoriem reģionos gan vispārējās, gan profesionālās izglītības iestādēs, un, kā ik gadu, izglītības iestādes organizēs ar tēmas izpēti saistītus izzinošus pasākumus – diskusijas, tematiskas mācību stundas, radošās darbnīcas, tikšanās ar uzņēmumu un augstskolu pārstāvjiem, skolu absolventiem, skolēnu vecākiem un nozares pārstāvjiem.

  Pasākuma aktualitātēm un programmai aicinām sekot līdzi vietnē viaa.gov.lv/lv/karjeras-nedela, kā arī sociālajos tīklos facebook.com/TavaiKarjerai un  twitter/TavaiKarjerai.

  Par Karjeras nedēļu

  Karjeras nedēļa ir pasākumu cikls, kura laikā jauniešiem ir iespēja iepazīt iespējamo nodarbošanos  nākotnē, uzklausīt dažādu profesiju pārstāvjus un saņemt karjeras konsultācijas. Karjeras nedēļas laikā vispārējās un profesionālās izglītības  iestādēs papildus centrālajiem notikumiem visā Latvijā notiks arī dažādi citi ar profesijas izvēli saistīti pasākumi. Šogad Karjeras nedēļa veltīta informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) nozares iepazīšanai. Ievērojot epidemioloģisko situāciju valstī, lielākā daļa pasākumu būs tiešsaistē, savukārt daļa pasākumu vienas klases vai vienas komandas ietvaros notiks klātienē, ņemot vērā epidemiologu rekomendācijas un atbildīgo iestāžu rīkojumus.

  Karjeras nedēļu VIAA īsteno projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros ar Eiropas Sociālā fonda un valsts finansējumu.

  Skola 2021 Latvijas Universitātē

  Uzzini visu par studiju iespējām virtuālajā pasākumā “Skola 2021 Latvijas Universitātē”! 

  23. aprīlī no plkst. 11.00 līdz 17.00 Latvijas Universitāte organizēs vēl nebijušu pasākumu – “Skola 2021 Latvijas Universitātē”. Pasākuma laikā visas dienas garumā topošajiem studentiem būs lieliska iespēja piedalīties virtuālās sarunās ar fakultāšu pārstāvjiem un saņemt atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem. 

  Pasākums “Skola 2021 Latvijas Universitātē”būs kā alternatīva nenotikušajai izstādei “Skola 2021”, kas ik gadu izstāžu zālē ”Ķīpsala” pulcē ievērojamu skaitu interesentu un izglītības iestāžu. Pielāgojoties apstākļiem, pasākums notiks attālināti, taču sniedzot tādu pašu iespēju uzzināt sev nepieciešamo informāciju par studijām Latvijas Universitātē. 

  “Skola 2021 Latvijas Universitātē” notiks gribustudet.lv tīmekļa vietnē, bet individuālās un grupu sarunas tiks nodrošinātas Zoom platformā, kas topošajiem studentiem sniegs iespēju aprunāties ar savas fakultātes dekānu, studiju programmas direktoru vai studentu, lai uzzinātu pēc iespējas vairāk par izvēlēto studiju programmu, fakultāti un studiju dzīvi kopumā. 

  Pasākumā “Skola 2021 Latvijas Universitātē” piedalīsies 13 LU fakultāšu pārstāvji (dekāni, studiju programmu vadītāji, studenti), kuri sniegs atbildes par visām 150 LU studiju programmām. Pasākuma laikā būs iespēja uzzināt visu interesējošo arī par LU filiālēm, satiekoties arī ar filiāles pārstāvi.  

  Bioloģijas fakultāte (BF) piedāvās iepazīt tās studiju programmas un atbildēs uz interesējošiem jautājumiem. Studējošo pašpārvaldes pārstāvji pastāstīs par studijām BF, ārpusstudiju dzīvi un aicinās piedalīties aizraujošā Kahoot spēlē par fakultāti un bioloģijas faktiem.  

  Savukārt aprunājoties ar Datorikas fakultātes (DF) pārstāvjiem varēs uzzināt, kāpēc studēt DF? Pasākuma laikā būs DF studiju programmu prezentācijas un iespēja uzdot interesējošos jautājumus. Fakultāte piedāvās arī individuālās vai grupu konsultācijas ar kādu no saviem studentiem, lai varētu labāk izprast studiju dzīvi. 

  Fizikas, matemātikas un optometrija fakultāte (FMOF) pasākuma laikā prezentēs savas studiju programmas, piedāvās intervijas ar fakultātes absolventiem, kā arī aicinās iesaistīties viktorīnās. Tāpat interesenti varēs uzzināt visu nepieciešamo par to, kur meklēt svarīgo informāciju par fakultāti un kam sekot līdzi, lai uzzinātu visu aktuālo informāciju.  

  Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte (ĢZZF) iepazīstinās ar savām studiju programmām, piedāvās sarunas gan ar ģeogrāfiem, gan ģeologiem un vides zinātniekiem. Studentu pašpārvalde aicinās iesaistīties jautrās sarunās par “Ģeogrāfu mafijas” studijām, dzīvi un tradīcijām. Tāpat arī būs iespējams iesaistīties ĢZZF viktorīnā. 

  Arī Ķīmijas fakultāte (ĶF) iepazīstinās ar visām studiju programmām, ko piedāvā fakultāte un atbildēs uz visiem interesējošajiem topošo studentu jautājumiem. Tāpat varēs noklausīties arī interesantu lekciju “Ceļš no vidusskolēna līdz zinātniekam”. 

  Humanitāro zinātņu fakultāte (HZF) visas dienas garumā iepazīstinās ar savām studiju programmām, kā arī pastāstīs par ārpusstudiju aktivitātēm, kurās jaunie studenti var iesaistīties. Tāpat atbildēs uz jautājumiem – vai studēt HZF ir grūti? Vai pasniedzēji ir prasīgi? Kā notiek attālinātās studijas un studentu pasākumi? Ko var darīt HZF ārpus studijām? Uz kurieni visbiežāk Erasmus dodas HZF studenti? Kur dzīvo HZF studenti, kas nav rīdzinieki? 

  Savukārt Teoloģijas fakultātes (TF) pārstāvji pastāstīs par studiju iespējām fakultātē, kā arī atbildēs uz ļoti nozīmīgu jautājumu, kāpēc gan vispār būtu nepieciešams studēt, un kāpēc vērts studēt teoloģiju un reliģijpētniecību? Varēs uzzināt visu par uzņemšanas noteikumiem un apgūstamajiem kursiem. TF studentu pašpārvaldes pārstāves pastāstīs vairāk par studiju pieredzi, kā arī par to, kā studenti var iesaistīties fakultātes darbībā un kādi ieguvumi ir būt daļai no fakultātes studentu pašpārvaldes. 

  Vēstures un filozofijas fakultātes (VFF) pārstāvji pastāstīs kāpēc tieši studēt VFF un kādas studiju programmas fakultātē var apgūt. Tāpat atbildēs uz visiem interesējošajiem jautājumiem un studenti dalīsies savā pieredzē par studiju dzīvi.  

  Medicīnas fakultāte (MF) pasākuma laikā iepazīstinās ar visām fakultātes piedāvātajām medicīnas studiju programmām un MF studenti dalīsies pieredzes stāstos par studijām un ārpus studiju dzīvi. Jautājumus studentam vai pasniedzējam būs iespējams uzdot tērzētavā vai individuālā sarunā ar studentu – konsultantu.  

  Par studiju un ārpusstudiju iespējām stāstīs arī Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes (BVEF) pasniedzēji un studenti. Sarunās varēs vairāk uzzināt arī par apmaiņas studijām, LU studentu Biznesa inkubatoru, kā arī aprunāties ar fakultātes pārstāvjiem individuālās konsultācijās.  

  Pasākumā būs iespējams sastapt arī Juridiskās fakultātes (JF) studentus, pasniedzējus, un ar viņiem virtuāli aprunāties. Skatītājus iepazīstinās ar Jauno juristu universitāti, kurā var iesaistīties 12 klases studenti, ja interesē jurisprudence. Varēs uzzināt, kā Jauno juristu universitātes dalībniekiem ir iespēja iegūt budžeta vietu studijām LU JF I kursā vai saņemt 50 papildpunktus uzņemšanā JF. Tāpat fakultātes pārstāvji iepazīstinās ar studiju programmām un ieteiks, kuru studiju formu labāk izvēlēties.  

  Sociālo zinātņu fakultātes (SZF) pārstāvji pastāstīs, kāpēc SZF ir spēcīgu zināšanu fakultāte un kādas virsotnes palīdz sasniegt fakultāte. Tāpat, kā citas fakultātes arī šīs fakultātes pārstāvji  pastāstīs par studiju programmām un būs iespēja patērzēt arī ar studentiem.  

  Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes pārstāvji stāstīs padziļinātāk par studiju programmām un novirzieniem, ko var apgūt fakultātē – par skolotāja profesiju (dažādos mācību priekšmetos), mākslu un psihologa profesiju.  

  Pasākumā varēs individuāli aprunāties arī ar katras LU filiāles pārstāvi un uzzināt par filiāļu priekšrocībām, studējot ārpus Rīgas. 

  Piedalies pasākumā “Skola 2021 Latvijas Universitātē”  un uzzini visu par savu interesējošo fakultāti, studiju programmām, uzņemšanas nosacījumiem, studiju kursiem, ko apgūsi, budžeta vietām, stipendijām, darba iespējām pēc studijām un ārpusstudiju dzīvi!  

  Piesakies pasākumam, aizpildot pieteikuma formu. 

  Vairāk par pasākumu un dienas programmu katrai fakultātei var izlasīt www.gribustudet.lv.  

  Par Latvijas Universitāti

  Latvijas Universitāte nemainīgi bijusi Latvijas nacionālā, vadošā un ietekmīgākā augstskola. Tā ir lielākā plaša profila universitāte Latvijā, kurai ir nozīmīga vieta ne tikai visas izglītības sistēmas attīstībā, bet arī kopējā valsts ekonomikas izaugsmē. Pašlaik Torņakalnā tiek attīstīts LU Akadēmiskais centrs, kas kļūs par vienu no Ziemeļeiropā modernākajiem studentu un pētniecības centriem. Šobrīd tur atrodas Dabas māja un Zinātņu māja, nākamā durvis vērs Rakstu māja.

  Rīgas Stradiņa universitātes Atvērto durvju diena

  Šim attēlam ir tukšs alt atribūts; faila nosaukums ir 0

  Tikai viens klikšķis ir nepieciešamas, lai atvērtu Rīgas Stradiņa universitātes durvis virtuāli un noskaidrotu visus jautājumus par nākotnes studiju iespējām!

  29. aprīlī plkst. 14.00 aicinām topošos studentus skatīties tiešraidi RSU mājaslapā. 

  Skolēniem un citiem interesentiem būs iespēja nevien sekot līdzi galvenajai tiešraidei, bet arī tikties ar fakultāšu pārstāvjiem ZOOM telpās. Reģistrācija jau ir sākusies! 

  Dienas programma
   14.00 – 17.00 RSU Atvērto durvju dienas tiešraide.

  Tikšanās ar fakultāšu pārstāvjiemZOOM auditorijās
  14.15 – Medicīnas fakultāte
  14.30 – Komunikācijas fakultāte
  14.45 – Rehabilitācijas fakultāte
  15.00 – Farmācijas fakultāte
  15.15 – Zobārstniecības fakultāte
  15.30 – Eiropas studiju fakultāte
  15.45 – Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultāte
  16.00 – Juridiskā fakultāte
  16.15 – RSU Liepājas filiāle

  Uzziniet vairāk 

  Karjeras konsultācija vidusskolēniem tiešsaistē

  Šim attēlam ir tukšs alt atribūts; faila nosaukums ir photoofgirlwatching.jpg

  Šis ir laiks, kad skolēniem nav iespēju klātienē doties uz augstskolu, lai uzzinātu studiju iespējas vai ēnot kādu profesionāli, lai iepazītu dažādu profesiju specifiku.

  Rīgas Stradiņa universitātes Karjeras centrs piedāvā individuālās un grupu konsultācijas tiešsaistē, izmantojot lietotni Zoom. 
  Skolēniem palīdzēsim:
  – Pieņemt lēmumus par studiju izvēli;
  – Pieņemt lēmumus par karjeras izvēli;
  – Definēt mērķus un soļus to sasniegšanai u.c. 

  Iespēja pieteikties, rakstot e-pastu karjerascentrs@rsu.lv vai zvanot 67409140. 

  Uzzināt vairāk

  Informācijas dienas „Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā”

  „Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums” rīko informācijas dienas, kuras notiks no 19.04. – 23.04.plkst. 15:00, tiešsaistē, MS Teams vidē.

  Nedēļas garumā, ikvienam mācīties gribētājam būs iespēja attālinātā tiešsaistes formātā tikties ar RTRIT audzēkņiem, skolotājiem un darbiniekiem, kuri pastāstīs par mācību iespējām tehnikumā.

  Tāpat būs iespēja iejusties audzēkņu lomā, paviesojoties mācību darbnīcās un dienesta viesnīcā.

  Savukārt, ceturtdien, 22.04., plkst.15:00, ar savu pieredzi un veiksmes stāstiem dalīsies vairāki RTRIT absolventi.

  Pielikumā pievienota pasākuma programma un pieslēgšanās saites uz pasākumu dienām.

  Augstskolu atvērtās durvis 2021 online”

  Pasākumu programma ar visiem Zoom uzaicinājumiem

  Atgādinām, ka š.g. 15.aprīlī no plkst. 14.00 – 17.30 notiks forums 11.-12 klašu skolēniem

  Augstskolu atvērtās durvis 2021 online”

  Atgādinām, ka š.g. 15.aprīlī no plkst. 14.00 – 17.30 notiks forums 11.-12 klašu skolēniem  

  ,,AUGSTSKOLU ATVĒRTĀS DURVIS 2021 | online”.

  Lūgums 11.-12. klašu skolēniem aktīvi piedalīties pasākumā!!! Būs interesanti un lietderīgi!

  Diskusija “Es + Ķīmija = Karjera”

  8. aprīlī, plkst. 14.00–16.00 tiešsaistē, Zoom platformā Rīgas Tehniskās universitātes Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte aicina visus kurus interesē Materiālu inženierijas (3 gadi), Ķīmijas un  ķīmijas tehnoloģijas (4 gadi) bakalaura studiju programmas, sagatavošanas kursi ķīmijā un sadarbība zinātniski pētniecisko darbu izstrādē piedalīties tiešsaistes diskusijā “Es + Ķīmija = Karjera”. 

  Diskusijas laikā būs iespēja:

  ·         iegūt daudz vērtīgas informācijas par studiju izvēli, studiju procesu un pieteikšanos studijām;

  ·          uzzināt par sagatavošanas kursiem ķīmijā, to programmu un darba kārtību; 

  ·         uzzināt par skolēnu zinātniski pētniecisko darbu tēmām;  

  ·         sarunāties un sarakstīties ar Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes studentiem un personālu, uzdot viņiem jautājumus sarunās jeb čatā.

  part1.D0A1A655.FD1C934B@rtu.lv
  part4.12C64B60.57D12117@rtu.lv

  Latvijas Lauksaimniecības universitāte aicina piedalīties

  22. martā tiek atzīmēta Pasaules ūdens diena! Aicinot planētas iedzīvotājus, izprast ūdens svarīgo nozīmi dzīvības uzturēšanā… LLU vides un ūdens pētnieki organizē tiešsaistes semināru skolotājiem “Ūdeņu dinamika vidē”, kas norisināsies 22. martā!

  Aicināti piedalīties dabaszinātņu skolotāji un ikviens, kurš vēlas papildināt savas zināšanas šajā jomā.

  Pasākuma dalībniekiem būs iespēja iegūt izdales materiālus (shēmas, piktogrammas, praktiskā darba aprakstus un citus), kas būs noderīgi darbā ar skolēniem dažādu mācību priekšmetu apguvē.

  Vairāk informācijas par pasākumu un pieteikšanos: https://www.llu.lv/lv/raksts/2021-03-11/skolotajus-un-citus-interesentus-aicina-piedalities-seminara-par-udens-procesiem

  Pielikumā – pasākuma afiša.

  ·         Aicinām tiešsaistē vēro “LLU Express ziņas” kopā ar Aivi Ceriņu, 1. aprīlī plkst. 15.00!

  Raidījumā varēs uzzināt aktuālāko informāciju par studiju dzīvi un interesantas lietas:

  o   Par un ap Lieldienām;

  o   Kā atšķirt īstus pūpolus no viltotiem;

  o   Kāda pūpoliem saistība ar aspirīnu;

  o   Kā uzglabāt bērzu sulas ilgstoši!

  Tas viss tiešraidē LLU Facebook kontā un mājaslapā: www.llu.lv

  Pirmo “LLU Express ziņu” raidījuma ierakstu var skatīties LLU mājaslapā: https://www.llu.lv/lv/llu-express-zinas

  Iepazīsti savu nākotnes profesiju!

  Biedrība “Jauniešu konsultācijas” sadarbībā ar Prakse.lv organizē attālinātus bezmaksas karjeras seminārus ZOOM vidē.
  Kā katru gadu, arī šogad tiek organizēti 210 karjeras semināri, no kuriem vēl tikai 90 ir pieejami. Šogad tie tiek organizēti ZOOM vidē un ir ļoti labas atsauksmes gan no skolotāju, gan no jauniešu puses. Tiek nodrošināta interaktivitāte ar Mentimeter rīku. 
  Tālāk minēti aktuālākie temati, kuri tiek izrunāti semināra laikā:
  Profesiju un mācību iestādes izvēle;
  Darba intervijas simulācija;
  Prakse.lv karjeras platforma;
  Atvērto durvju nedēļa uzņēmumos;
  Darba devēju ieteiktāko studiju programmu TOPs;
  Vērtīgas diskusijas par karjeras jautājumiem;Informācija par darba devēju viedokļiem attiecībā uz jauniešiem.
  Semināra ilgums ir 40 minūtes un tie ir BEZ MAKSAS. Ar plašāku programmas ieskatu variet iepazīties pielikumā. Ja arī Jūsu izglītības iestāde ir ieinteresēta šāda semināra norisē, sazinieties ar mums, rakstot uz e-pastu seminari@prakse.lv.
  E-pastā lūgums minēts laiku kurā Jūs vēlētos mūs uzņemt.

  Latvijas Lauksaimniecības universitāte aicina skolēnus no 10.-12. 
  februārim piedalīties tiešsaistes Karjeras dienās 

  (https://www.youtube.com/watch?v=MWrdC0W6BIw&feature=youtu.be&ab_channel=LatvijasLauksaimniec%C4%ABbasuniversit%C4%81te ), kurās būs iespēja iepazīt vairāk nekā 20 profesiju un nodarbošanās veidu un to “aizkulises”.
  Plašajā vebināru programmā ikviens varēs izvēlēties tēmas par sev 
  interesējošu profesiju vai nodarbošanās veidu, kurā attīstīt 
  profesionālo karjeru. Vebinārus iespējams ieintegrēt arī dažādos 
  mācību priekšmetos un nodarbību laikā tiešsaistē pieslēgtiem tām 
  tēmām, kuras jauniešiem visvairāk interesē.
  Sīkāka informācija: 
  https://www.llu.lv/lv/raksts/2021-01-20/skoleniem-iespeja-piedalities-llu-tiessaistes-karjeras-dienas
  Sveicieni no RTU Rīgas Biznesa skolas!

  Sūtām jums jaunākās ziņas un aktuālākos pasākumus RTU Rīgas Biznesa skolā (RBS). Mēs būsim ļoti pateicīgi, ja nodosiet šo informāciju saviem vidusskolēniem un viņu vecākiem.
   
  RBS, pirms COVID-19 ierobežojumiem, ļoti aktīvi apmeklēja skolas, piedāvājot dažādas interešu nodarbības. Diemžēl šobrīd tas nav iespējams īstenot klātienē, tāpēc esam izstrādājuši online nodarbību.
  Mūsu nodarbības ir bezmaksas un, lai rezervētu jums ērtāko laiku, lūdzu, sazinieties ar mani atbildot uz šo e-pastu. Ka arī var iesūtīt informāciju, ja ir kāda konkrēta tēma par kuru jūs vēlētos, lai mēs pastāstām vidusskolēniem.
   
  “Veiksmīgs Start-up: mīts vai realitāte?”
  90% jaunuzņēmumu (start-ups) pārtrauc savu darbību un nekad nekļūst veiksmīgi. Kas ir jaunuzņēmumi un kā izveidot jaunuzņēmumu, kurš būs veiksmīgs?
  60 minūtēs kopā ar Rīgas Biznesa Skolu vidusskolēni uzzinās pamatus par jaunzņēmumu teoriju un, strādājot grupās, paši sāks veidot idejas saviem jaunuzņēmumiem!
  Auditorija: 10. – 12. klases skolēniem.
  Darba valoda: angļu.
  Lai pieteiktos darbnīcai, lūdzu, atsūtiet pieteikumu uz e-pasta adresi admissions@rbs.lv

  21.01.2021.
  Vebinars par RBS dubulta grāda programmam.
  Aicinām pieteikties online seminārā par dubultā grāda iespējām ar Norvēģijas Biznesa Skolu (BI Norwegian Business School). Pasākuma laikā būs iespejāms iepazīties ar RBS studentiem, kas jau ir absolvējuši šo dubultā grāda programmu un arī ar studentiem, kas šobrīd mācās Norvēģijā.
  Pasākumā varēs arī uzdot jautājumus Norvēģijas Biznesa Skolas pārstāvjiem.
  Reģistrācijas links: mlgn.to/8pbp

  06.02.2021.
  Atvērto durvju diena tiešsaistē.
  Skolēni varēs uzzināt  vai COVID-19 ir ieviesis izmaiņas iestāšanas prasībām un par to, kā šogad norisināsies uzņemšana.
  Pasākuma laikā būs iespejāms pievienoties dažādu interešu darba grupām un uzzināt pašu svarīgāko par savu nākotni.
  Un pats galvenais – mēs noteikti pastāstīsim, kādas īpašības mēs meklējam jaunajos kandidātos.
  Reģistrācijas links: mlgn.to/8mud

   

  Šajā gadā mums ir lieliski jaunumi visiem skolēniem, kuri vēlas ne tikai uzlabot angļu valodas prasmes, bet arī sagatavoties Centralizētajiem Eksāmeniem angļu valodā un matemātikā. 
  Vairāk informacāijas šeit: ieej.lv/WA83a
  Novēlam visiem kolēģiem veselību un izturību šajā pārbaudījumu pilnajā laikā!

  Bakalaura programmu
  Atvērto durvju diena tiešsaistē
  2020. gada 7. novembrī 

  RTU Rīgas Biznesa skola (RBS) ielūdz jūsu skolas jauniešus uz bakalaura programmu Atvērto durvju dienu tiešsaistē. Šī ir brīnišķīga iespēja satikt mūsu pasniedzējus un tuvāk iepazīties ar bakalaura programmām – biznesa vadība (Vadīšana starptautiskos uzņēmumos) un IT līderība (Datorzinātne un organizāciju tehnoloģijas). Apmeklējot Atvērto durvju dienu, jaunieši uzzinās visu, kas nepieciešams, lai uzsāktu studijas RBS bakalaura programmās, kā pieteikties stipendijām, uzdot visus jautājumus par studijas procesu un nākotnes iespējām pēc studijām RBS! 

  Reģistrējies šeit


  Interaktīvā infografika  par karjeras palīgiem un pieejamiem resursiem karjeras lēmumu pieņemšanā:

  Atrodama: viaa.gov.lv mājas lapā, sadaļā “Karjeras nedēļa”, piedāvājumā – Karjeras izvēles rīks

  https://www.viaa.gov.lv/lat/karjeras_atbalsts/karjeras_nedela/karjeras_nedela_2020/karjeras_izvele/

  VIAA  ieteikumi (var izmantot pēc saviem ieskatiem):

  Infografiku var izmantot dažādi, piemēram, ikviens no skolēniem var infografikā patstāvīgi pētīt piedāvāto palīgu lomu (vienu, visus vai pēc izvēles) viņu karjeras lēmuma pieņemšanā un/vai pieejamos resursus, kas iekļauti infografikā (interneta saites uz citiem materiāliem); var intervēt viņu tuvumā esošos karjeras palīgus, izveidot secinājumus par iegūto informāciju, prezentēt e-vidē utml.)

  2020. gads

  Papildus informācija no  dažiem uzņēmējiem, kuri “Karjeras nedēļā” piedāvās tiešsaistes pasākumus

  1. Accenture konference 29.10.2020 11:00, mērķauditorija: 7.-12.klasei

  ·         Plusi un mīnusi IT nozarē.

  ·         IT ir domāta gan sievietēm, gan vīriešiem.

  ·         Accenture- Bootkampi un apmācības jaunajiem darbiniekiem.

  ·         “Netfliks un Haosa pērtiķis”- interesanti piemēri no IT darba.

  Kontakti: Jelena Sobolevska,jelena.sobolevska@accenture.com

  Saite uz konferenci:

  https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3ameeting_NmUwYzJmNWQtNDQxNi00ZWU5LWI0OGYtOGMyZTczOGNjNzYz%40thread.v2/0?context=%7b%22Tid%22%3a%22e0793d39-0939-496d-b129-198edd916feb%22%2c%22Oid%22%3a%227b5095cf-fda3-4574-b3b0-694f5c12648f%22%2c%22IsBroadcastMeeting%22%3atrue%7d

  2) AE Partner ir augstas kvalitātes automatizācijas un elektrovadības sistēmu ražotājs, kas specializējas tehniskās dokumentācijas izveidē un elektropaneļu montāžā; starptautiski atzīts, uz klientu vajadzībām orientēts automatizācijas un elektrovadības sistēmu piegādātājs, kas eksportē produktu uz vairāk nekā 45 pasaules valstīm. AE Partner galvenā ražotne atrodas Liepājā. Uzņēmums kopumā nodarbina vairāk nekā 350 darbinieku. AE Partner aicina jauniešus piedalīties izzinošā sarunā ar AE Partner speciālistiem – “ATVĒRTS MĀCĪBĀM, PRAKSEI, KARJERAI” 29. oktobrī 13.00 – 15.00.            

  Vairāk informācijas -> https://www.aepartner.lv/karjeras-nedela/ Kontakti: Ieva Strazde, 63401817 ist@aepartner.lv

  Skolēniem.

  Vecākiem

  Kontakti Rīgas 47. vidusskola. Visas tiesības tiek paturētas.