Karjeras pasākumi

2023./2024.m.g.

Karjeras stunda pie 9.a klases 16. aprīlī.

16. aprīlī mūsu skolas psiholoģe vadīja izglītojošu karjeras stundu mūsu skolas 9.a klases skolēniem.


8. marta tikšanās ar Nīderlandes universitātes studentu.

8. martā 11. – 12. klašu skolēniem bija lieliska iespēja tikties ar Nīderlandes universitātes studentu. Nodarbības laikā skolēniem bija iespēja uzzināt par studiju iespējām ārpus Latvijas. Kā arī no paša studenta dzirdēt kādas pozitīvas un negatīvas lietas ir studējot Nīderlandē. Skolēniem nodarbības laikā bija iespēja uzdod dažādus sev interesējošos jautājumus.


7. marta tikšanās ar VAD pārstāvjiem.

7. martā 9. – 12. klašu skolēniem bija tikšanās ar VAD pārstāvjiem. Nodarbības laikā skolēniem bija lieliska iespēja uzzināt par VAD mērķi, darbību un plāniem. Tāpat skolēni aktīvi uzdeva sev interesējošos jautājumus.


19.02. 11.-12. klašu skolēnu tikšanās ar Rīgas Biznesa skolas studentiem.

19.02. 11.-12. klašu skolēniem notika nodarbība ar Rīgas Biznesa skolas studentiem. Nodarbības laikā skolēniem bija iespēja uzzināt informāciju par studiju iespējām RBS.

9.a klases karjeras stunda.

23.01.2024. 9.a klasei mūsu skolas izglītības psiholoģe Ieva Lapiņa vadīja karjeras stundu. Nodarbībā tika pārrunātas, kādas zināšanas un prasmes ir nepieciešamas dažādās profesijās. Skolēniem bija iespēja pildīt karjeras testu un noskaidrot, kādas ir viņu stiprās puses. Izmantojot šos testa rezultātus, skolēniem bija iespējams uzzināt, kādas profesijas būtu vispiemērotākās viņu izaugsmei.


9. b klases karjeras stunda.

15.01.2024. 9.b klasei mūsu skolas izglītības psiholoģe Ieva Lapiņa vadīja karjeras stundu. Nodarbībā tika pārrunātas, kādas zināšanas un prasmes ir nepieciešamas dažādās profesijās. Skolēniem bija iespēja pildīt karjeras testu un noskaidrot, kādas ir viņu stiprās puses. Izmantojot šos testa rezultātus, skolēniem bija iespējams uzzināt, kādas profesijas būtu vispiemērotākās viņu izaugsmei.

12. klases karjeras stunda.

04.12.2023. 12. klasei mūsu skolas izglītības psiholoģe Ieva Lapiņa vadīja karjeras stundu. Nodarbībā tika pārrunātas, kādas zināšanas un prasmes ir nepieciešamas dažādās profesijās. Skolēniem bija iespēja pildīt karjeras testu un noskaidrot, kādas ir viņu stiprās puses. Izmantojot šos testa rezultātus, skolēniem bija iespējams uzzināt, kādas profesijas būtu vispiemērotākās viņu izaugsmei.


11. un 12. klašu skolēnu tikšanās ar Rīgas Aeronavigācijas institūtu.

03.11. 2023. mūsu skolā viesojās pārstāve no Rīgas Aeronavigācijas institūta. Skolēniem plaši pastāstīja par augstākās izglītības iespējām institūtā.