Profesija – grafologs

13. septembrī 8.a klasē latviešu valodas stundā viesojās grafoloģe Anita Millere. Skolēni iepazinās ar Latvijā mazpazīstamu profesiju – grafologs. Liels paldies Anitai Millerei par atsaucību un interesanto lekciju!

Lūk, skolēnu atsauksmes!

“Man ļoti patika, ka pie mums skolā ciemojās grafoloģe. Bija patiešām interesanti. Anita Millere ir viens no cilvēkiem, kuri māk interesanti un ļoti raiti runāt. Šīs 2 stundas, kurās viņa ciemojās pie mums, paskrēja ļoti ātri, jo parasti, kad ir interesanti, laiks skrien nemanot. Es vēlētos, lai viņa varētu vēl kādreiz pie mums iegriezties un katram individuāli paskatītos rokrakstu un izanalizētu to.” (Kerija)

“Man liekas ļoti interesanti tas, ka grafologs pēc tā, kā tu raksti, var pateikt tavu raksturu. Lekcija bija interesanta, nebija garlaicīgi un tiešām gribējās uzzināt daudz ko. Prieks, ka varējām uzzināt ko vairāk par grafoloģiju.”(Sabīne)

“Tā bija viena no interesantākajām lekcijām, kurās esmu bijusi. Grafoloģe pastāstīja , pēc kā cilvēka rokrakstā, var noteikt talantus, cilvēka rakstura iezīmes. Rādīja un analizēja dzejnieku un rakstnieku rokrakstus. Pēc nodarbības palūdzu, lai viņa izstāsta kaut ko par mani pēc mana rokraksta, un viss bija precīzi. Es uzzināju, par es varētu strādāt nākotnē un sniedza man padomus, kas man varētu palīdzēt.” (Kamilla)

“Es uzzināju daudz ko jaunu no Anita Milleres lekcijas. Pirmkārt, pēc mana rokraksta es uzzināju savu raksturu, to, ka es labi deru par pasākumu vadītāju. Uzzināju, ka Anita Millere rīko kursus, kuros var sākt mācīties no 16 gadu vecuma.” (Alise)

“Es uzzināju sev jaunu vārdu “grafoloģija”. Es uzzināju daudz ko interesantu. Tas, ko mums stāstīja, brīžiem likās maģija, kurai es ne pārāk ticēju, bet, kad pati pienācu pie grafoloģes un viņa pēc 3 uzrakstītiem vārdiem “Ārā spīd saule”, par mani mani izstāstīja visu, es biju sajūsmā. Un es domāju apmeklēt viņas nodarbības. (Estere)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *