Praktiska diennakts bezmaksas nometne “Astronautu akadēmija”

Topošais Kosmosa izziņas centrs aicina jauniešus, kam interesē kosmoss, dabaszinātnes, tehnoloģijas, inženierzinātnes uz izzinošu, aktīvu un praktisku diennakts bezmaksas nometni “Astronautu akadēmija”. 

Norises laiks: 2021. gada 23-27. augusts.

Norises vieta: Cēsis.

Dalībnieku skaits: 20 jaunieši vecumā 14-15 gadi.

Katra nometnes diena paredzēta kā astronautu misija ar galvenajām tēmām – “Raķešu būve”, “Robotu programmēšana”, “Veselība un fiziskās aktivitātes”, “Radiosakaru nodrošināšana”, “Kosmosa bāzes veidošana”.

Nometnes dalībnieki iepazīs sevi, iegūs zināšanas un izpratni par kosmosa nozares daudzpusību, attīstīs sadarbības, problēmu risināšanas un inženiertehniskās domāšanas prasmes, iegūs jaunus draugus no visas Latvijas, kā arī pavadīs aktīvas un piedzīvojumiem bagātas 5 dienas. 

Sīkāku informāciju par nometnes norisi un programmu sniegsim apstiprinātajiem dalībniekiem 2021. gada jūlijā. 

Pieteikšanās nometnei http://bit.ly/kic-astronautu-akademija21 

Pieteikšanās līdz 2021. gada 30. jūnijam.

Nometne tiek organizēta projekta “Inovācijas centra izveidošana Cēsīs” ietvaros un dalībniekiem būs bez maksas. Projekts tiek īstenots ar EEZ un Norvēģijas finanšu instrumenta finansētās programmas “Izglītība un Pētniecība” un Cēsu novada pašvaldības atbalstu (projekta identifikācijas numurs – NFI/IC/VIAA/2020/3).

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar topošā Kosmosa izziņas centra sabiedrisko attiecību un publicitātes projektu vadītāju Ilzi Sestuli: ilze.sestule@cesis.lv vai tel. 28627987

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *