Jauno mediķu akadēmija

Jauno mediķu akadēmija, kas šogad uzsāks savu septīto sezonu, ik gadu pulcē lielu skaitu 11. un 12. klašu skolēnu, kuri savu nākotni saista ar veselības aprūpes studiju programmām. Nozarē atzītu mediķu vadībā akadēmijas dalībnieki gūs zināšanas, kuras palīdzēs sagatavoties eksāmeniem un studiju gaitām kādā no RSU veselības aprūpes fakultātēm.
Elektroniskā pieteikšanās Jauno mediķu akadēmijai sāksies rīt 15. septembrī plkst. 14.00.
(Pieteikšanās anketa būs aktīva no plkst. 14.00 – tā atvērsies jaunā cilnē, ja anketa rādās neaktīva, lūdzu, atjaunināt cilni.)

Nodarbības Jauno mediķu akadēmijā sāksies 30. septembrī un turpināsies līdz maija beigām – katru ceturtdienu no plkst. 16.00 līdz 17.30 TIEŠSAISTĒ.
Dalības maksa par 23 nodarbībām ir 35 eiro.
Uzziniet vairāk
Sagatavošanās kursi centralizētajiem eksāmeniem

Tikpat veikli, kā pagāja vasara, pienāks brīdis, kad būs jāizvēlas centralizētie eksāmeni. Aicinām skolēnus gatavoties tiem laicīgi!

RSU piedāvā kursus angļu valodā, latviešu valodā, matemātikā, bioloģijā un ķīmijā. Pieejami pilna un nepilna laika kursi, kā arī tālmācība.
Uzzināt vairāk
Informatīvi semināri pedagogiem RSU Anatomijas muzejā
Pagājušā gada nogalē noslēdzās vērienīgs piecgades projekts un šogad apmeklētājiem durvis vēra jaunais RSU Anatomijas muzejs. Muzeja vēsturiskā kolekcija tapusi 20. gadsimta 20. – 30. gados anatomikumā un ir bijusi neatņemama Latvijas ārstu izglītības daļa 100 gadu garumā. Mūsdienīgais muzeja iekārtojums, digitālās tehnoloģijas un vēsturiskās ekspozīcijas neatstās vienaldzīgu nevienu apmeklētāju. Ar prieku aicinām skolotājus uz unikālu informatīvo semināru par muzeja piedāvājumu skolēnu grupām, kā arī bez maksas iepazīt muzeja ekspozīciju. Kopumā norisināsies četri, aptuveni stundu gari semināri:20. septembris plkst. 11.00 un 15.0027. septembris plkst. 11.00 un 15.00

*programma visos pasākumos ir vienāda;**dalība pasākumos tikai vakcinētām un COVID-19 pārslimojušām personām
Jautājumu gadījumā lūdzam zvanīt +371 20381580 vai rakstīt kaspars.zaltans@rsu.lv 
Uzzināt vairāk un pieteikties

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *