Foto orientēšanās spēle “Lieldienu haips”

Jauniešu apvienība “Team Voila” uz Lieldienām ir izveidojusi bezmaksas foto orientēšanās spēli “Lieldienu haips”. Spēle ir vieglas pakāpes izzinošs pārgājiena maršruts, kas pieejams no 1. līdz 4. aprīlim piesaktoties ar e-pastu www.teamvoila.co.

12 km pārgājiens ir veidots Lieldienu svētku tematikā, lai Covid-19 epidemioloģisko ierobežojumu dēļ, cilvēki svētkos izkustētos svaigā gaisā ar savu mājsaimniecību, saglabājot svētku sajūtu. Maršruts ir ērti izstaigājams vai izbraucams ar velosipēdu, vai citu sev ērtu pārvietošanās līdzekli. 

Jaunieši spēli ir izveidojuši ar mērķi pavadīt svētku brīvdienas aktīvā atpūtā, apskatot vērienīgus Rīgas mākslas apskates objektus – statujas, ielu māksla, arhitektūra u.c., kuriem ikdienas steigā paskrienam garām. 

“Team Voila” organizētā bezmaksas pārgājiena mērķis ir aicināt pārgājiena dalībniekus sapucēties kā uz svētkiem pienākas, ietērpties savās mīļākajās drēbēs un doties svētku pārgājienā jeb privātajā pasākumā. 

Aicinām spēles dalībniekus saposties kā uz modes skati un nofotografēties maršrutā norādītajās vietās, lai iemūžinātu šī gada citādās Lieldienas.

Pārgājiens būs pieejams ikvienam no 1. līdz 4. aprīlim Ņemot vērā, ka šajās Lieldienās divas mājsaimniecības nevar pulcēties, jaunieši aicina doties Lieldienu tematiskā pastaigā un sajust svētku sajūtu šupojoties un iemūžinot pozitīvos mirkļus foto sesijā kopā ar savu mājsaimniecību, sev ērtā laikā.

“Lieldienu haips” ir bezmaksas ieskats spēlē “Reģionu haips”, kas ietver 37 izzinošos pārgājienus pa Latvijas pilsētām, lai veicinātu Eko tūrismu un vietējo pašvaldību ekonomiku, ceļojot lokāli un izzinot Latvijas pilsētu dabu, kultūru un vēsturi.

Projekts top sadarbībā ar LU studentu Biznesa inkubatoru.

Vairāk par projektu – https://teamvoila.co/regionuhaips

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *