5.-9. klašu audzēkņiem piedāvā foto veidošanas un improvizācijas tehnikas bezmaksas nodarbības

Aicinām jauniešus, kuri mācās 5.-9. klasē, pieteikties bezmaksas nodarbībām Bērnu universitātē. Pirmais sešu nodarbību cikls norisināsies no 23. septembra līdz 10. oktobrim.

Foto nodarbībās bērni apgūs, kā prasmīgi fotografēt ar tālruni, savukārt improvizācijas tehnikā jaunieši mācīsies, kā uzstāties publikas priekšā, improvizēt un justies par sevi pārliecinātam, runājot auditorijas priekšā.FOTO nodarbības, izmantojot tālruni. Vada fotogrāfi Artūrs Martinovs un Artūrs Ķipsts.Nodarbības norisināsies 24. un 26. septembrī, kā arī 1. oktobrī, sākums plkst. 16.30.Bērni foto nodarbībās apgūs zināšanas par foto uzņemšanu un apstrādi, izmantojot mobilos tālruņus. Skolēni mācīsies kadra kompozīciju, portreta un ainavas režīmus, kā arī uzzinās par bilžu apstrādes iespējām bezmaksas programmās un to lietošanu.

Improvizācijas tehnikas nodarbības. Vada režisores Laura Čaupale un Māra Liniņa.Nodarbības norisināsies 3., 8. un 10. oktobrī, sākums plkst. 16.30.Improvizācijas tehnikas nodarbībās jaunieši apgūs teorētiskās un praktiskās zināšanas par atbrīvošanos, runājot auditorijas priekšā. Tāpat skolēni mācīsies analizēt tipiskākās uzstāšanās kļūdas un mācīsies paši tās nepieļaut. Nodarbībās skolēni veidos savstarpējo sadarbību ar “skatītājiem” (pārējiem nodarbību dalībniekiem), apgūs dažādus improvizācijas vingrinājumus, kas palīdzēs izkopt runas prasmes un atbrīvošanos pirms uzstāšanās auditorijas priekšā, kā arī mācīsies pārvarēt satraukumu, lai veiksmīgi iesāktu un noslēgtu savu uzstāšanos.»

Nodarbības notiek pēc principa – 10% teorijas un 90% praktiskas darbības, dodot iespēju visu uzreiz izmēģināt praksē.«

  • Nodarbību norises vieta: “Mammamuntetiem.lv” telpās Rīgā, Brīvības ielā 40 (iekšpagalms).
  • Dalībnieku vecums: 5.-9. klases skolēni.
  • Skaits: katrā grupā uzņem 20 audzēkņus.
  • Nodarbību ilgums: 2 stundas.

Pieteikšanās nodarbībai, rakstot uz e-pastu: fonds@mammamuntetiem.lv vai zvanot – tālr. 28445084.

Aicinām interesentus sekot līdzi jaunākajai informācijai www.bernuuniversitate.lv, kur tiks izziņoti vēl divi šādi nodarbību cikli.

Projektu pilnībā finansē Eiropas Sociālais fonds projekta Nr. 8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” ietvaros.

Par Bērnu universitāti: Bērnu universitāte (BeU) ir Latvijas vecāku organizācijas “Mammamuntetiem.lv” radīts jauniešu izglītības centrs, kur ikdienā notiek dažādas nodarbības. BeU ir savs TV kanāls “YouTube”, kur var skatīt dažādas tematikas video – tie ir ne tikai atraktīvi, bet arī veidoti kā izglītības iestāžu mācību vielu papildinošs saturs. Vairāk uzzini arī www.beu.lv.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *