Tests “Kāds ķīmiķis esi TU”.

Rūpējoties par ķīmijas un farmācijas nozares attīstību un veicinot jauniešu un viņu vecāku interesi par ķīmiju kā aizraujošu pasaules izzināšanas veidu, mācību priekšmetu un nākotnes profesiju, Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācija (LAĶĪFA) aicina aizpildīt izklaidējoši izglītojošu digitālo testu “Kāds ķīmiķis esi TU”.

Testu iespējams aizpildīt šeit

Ar ķīmiju saistītas zināšanas ir nepieciešamas daudzās profesijās. Un dažādi ķīmijas speciālisti stādā gan farmācijas nozarē, radot jaunus medikamentus, gan IT nozarē, veidojot jaunas tehnoloģijas. Aizpildot testu, iespējams uzzināt, kurās mācību iestādēs var apgūt ar ķīmiju saistītās profesijas un kuros uzņēmumos var dabūt labi apmaksātu darbu.

Digitālo testu un citu noderīgu informāciju var atrast mājaslapā „www.kimiko.lv”  Mājaslapu „kimiko.lv” ir izveidojusi LAĶĪFA, lai rosinātu bērnu, jauniešu un viņu vecāku interesi par ķīmiju. Tajā vienuviet var noskatīties video ar praktiskajiem eksperimentiem, iepazīties ar studiju programmām un konkrētām prakses un darba iespējām, kā arī ar citu aktuālo informāciju par ķīmijas nozari.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *