Piesakies līdz 16.aprīlim MADE Group tiešsaistes jauniešu ideatonā par radošajiem nākotnes startup un uzņēmējdarbību!

Jauno mediju kultūras centrs RIXC piedāvā unikālu iespēju tiešsaistē piedalīties starptautiskā ES projekta AugE ideatonā, kurā tiks rastas idejas par to, kā jauniešiem efektīvi izmantot sociālos medijus, lai veidotu jaunus sadarbības veidus un popularizētu startup biznesa modeļus. Ideatonu “Radošās iespējas jauniešiem startup un sociālo mediju laikmetā” organizē mākslas centrs MADE Group no Saloņikiem Grieķijā. Visiem interesentiem būs iespēja dabūt arī AugE projekta ideatona dalības sertifikātu!

Piesakies ideatonam šeit līdz 16.aprīļa plkst. 18:00 un pieslēdzies pasākumam jau 17. aprīlī plkst. 13:00 (pēc Latvijas laika)!

Kas ir Augmentētā Eiropa (AugE)?

Augmentētā Eiropa | AugE ir četru dalībvalstu kopprojekts, ko organizē MEET Mediju mākslas centrs Milānā, Public Art Lab Berlīnē, MADE Group Grieķijā, kā arī RIXC Jauno mediju kultūras centrs Latvijā. Projekta ietvaros mākslas centri organizē četru ideatonu jeb tiešsaistes radošo darbnīcu, lekciju un diskusiju sēriju, kurā tiek meklētas inovatīvas idejas par sabiedrībā aktuālām tēmām, kā, piemēram, sociālā iekļaušanās un vienlīdzība (MEET – Milāna, novembris, 2020), starpkultūru izpratne (Public Art Lab – Berlīne, decembris, 2020) un daba un klimata pārmaiņas (RIXC – Rīga, marts, 2021). MADE Group ideatonā tiks apskatīts mūsdienās aktuāls jautājums daudziem jauniešiem – nodarbinātība, radošums un uzņēmējdarbība. Kā vislabāk izmantot digitālos rīkus un radošumu, lai radītu jaunus biznesa modeļus?

Ideatons norisināsies 17. aprīlī, tiešsaistē, sākot no plkst. 13:00. Ideatona “Radošas iespējas jauniešiem startup un sociālo mediju laikmetā” mērķis ir veicināt izpratni un uzsākt dialogu par radošu un inovatīvu ideju saistību ar uzņēmējdarbību, īpaši akcentējot to, kāda ir jauniešu loma, uzsākot jaunus un interesantus biznesa modeļus. Grieķijas ideatons meklēs jaunus veidus, kā motivēt jauniešus un uzlabot viņu digitālās un komunikācijas prasmes, dodot jaunas sadarbības iespējas ar jauniešiem, apmainīties ar idejām par jaunākajām tehnoloģijām un sociālajiem tīkliem, kā veidu, kas mūsdienās var radīt jaunas nodarbinātības un startup / biznesa iespējas.

Šobrīd tas ir īpaši aktuāli, jo pasaule piedzīvo pandēmijas krīzi, kas ir mainījusi mūsu veidus kā komunicējam un veidojam profesionālās attiecības. Globālā ekonomika cīnās par to, lai neieslīgtu ilglaicīgā depresijā. Bezdarba līmenis ceļas, kā arī pandēmija ir ietekmējusi jauniešu nodarbinātības rādītājus.

Šobrīd ir īpaši aktuāli pārzināt gan jaunās tehnoloģijas, gan radošās industrijas, lai veiksmīgi orientētos darba tirgū. Ideatona laikā tiks prezentētas interesantas gadījumu izpētes par jauniešu nodarbinātību, dažādām iespējām un darba vietu radīšanu, piemēram, kā savu talantu vai hobiju pārvērst par biznesu, un kā rast pašmotivāciju un vadīšanas prasmes. MADE Group caur AugE projektu vēlas nodrošināt pozitīvu vidi jauniešiem, kur radošums un atvērtība, kā arī brīvība izteikties un dalīties ar idejām, var kļūt par katalizatoru pārmaiņām un personīgai izaugsmei. Mūsdienu jaunieši Eiropā saskaras ar līdzīgām problēmām, ar kurām daloties, var kopīgi rast to risinājumus.


13:00-13:15 Iepazīstināšana ar AugE partneriem

13:15-14:30 Neformālas diskusijas ar radošajām personām

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *