Konkursā “Augļi un dārzeņi”- 1. vieta

Konkurss norisinājās 29.09.2021. trīs vecuma grupās – 1.-3.klase, 4-6.klase, 7.-9.klase. Konkursā piedalījās komandas, kas sastāvēja no 3 dalībniekiem. Komandā bija 8.a klases skolnieces – Rūta, Anda un Annija. Konkursa tēma bija “Augļi un dārzeņi”.

Anda: “Konkursā mēs ievērojām visus drošības noteikumus, skolotāji bija izpalīdzīgi un punktuāli. Es uzzināju daudzas interesantas lietas piemēram kā izveidot filmiņu ar spoguļu palīdzību. Uzdevumi visi notika brīvā dabā un tie bija dažādi- ar matemātiku saistīti, vizuālo mākslu.

Rūta: “Bija interesanti. Dažāda uzdevumu daudzveidība. Interesanti uzdevumi un cilvēki kas vadīja pasākumu. Esmu apmierināta ka piedalījos. Visvairāk patika uzdevums kur bija jāveido filmiņa.”

Annija: “Mēs mājasdarbu gatavojām no dārzeņiem, kurus dažādi izgrebām, lai tie atgādinātu kādus jūras iemītniekus, kā arī noformējām tos peldot pienā. Pašā pasākumā mēs laicīgi sākām un beidzām pildīt visus uzdevumus – katrs savā stacijā. Uzdevumi bija par tēmām, ko mācāmies skolā, tāpēc tas nebija pārāk sarežģīti – vairāk interesanti, jo kopā pildot veicās labāk.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *