Juris Kaukulis koncertā “Šūpuļdziesmas vilku mammai”

9. maijā plkst 14.00 grupas “Dzelzs vilks” dziesmu autors un līderis Juris Kaukulis, nomainot ierasti skarbo elektrisko ģitāru pret elektroakustiskiem instrumentiem, tiešsaistē aicina uz pavasarīga dzīvesprieka pilnu Mātes dienas koncertu “Šūpuļdziesmas vilku mammai”.

“Šis nav bijis viegls laiks mums visiem, bet īpaši izaicinājumu pilns tas bijis mammām, mazu un lielu bērnu vecākiem un, protams, pašiem bērniem, tāpēc, manuprāt, mums visiem derētu kāda smaida, atpūtas un prieka deva mūzikā. Patiesi priecājos par iespēju atkal būt uz skatuves – šis laiks izrādījies auglīgs – muzicējot vienatnē daudzas no visiem zināmām, manis radītām dziesmām atgriezušās pie to pirmatnējām, akustiskajām versijām, citas ieguvušas jaunu skanējumu nelielam, ģimeniskam mūziķu sastāvam. Tajās spoguļojas šā laika emocijas – no prieka par kopā būšanu un dzīvošanu līdz vēlmei reizēm pagaudot pret mēnesi,” teic Juris Kaukulis.

Koncertā rokmūziķis muzicēs kopā ar paša jauno mūziķu paaudzi – Rūtu Kaukuli (flauta) un Martu Kaukuli (vijole), atskaņojot dziesmas, kas uzrunās lielus un mazus. Skanēs gan pazīstamas melodijas no grupas “Dzelzs vilks” repertuāra, gan Jura Kaukuļa dibinātā mūsdienu tautas mūzikas ansambļa “Jauno Jāņu orķestris” dziesmu krātuves, dzirdēsim arī mūziku no Jura Kaukuļa komponētā skaņu celiņa iemīļotajai Rozes Stiebras animācijas filmai “Saule brauca debesīs”, kā arī J. Kaukuļa radīto mūzika Dailes teātra iestudējumam “Niķa un Riķa” stiķi, dziesmas atskaņojot jaunos, elektroakustiskos aranžējumos.

Koncertā piedalās: Juris Kaukulis (balss, ģitāra, madolīna), Rūta Kaukule (flauta, melodika), Marts Kaukulis (vijole).

Projekta partneris – “HDPD Productions & Dreams”. Kultūras informācijas sistēmu centrs nodrošina koncerta ieraksta saglabāšanu ERAF projekta “Kultūras mantojuma satura digitalizācija (1. kārta)” ietvaros.

Koncerta tiešraide bez maksas būs skatāma koncerta norises laikā, 9. maijā plkst.14.00  

VEF Kultūras pils Youtube kanālā

VEF Kultūras pils Facebook kontā

Ieraksts būs pieejams līdz 10. maija plkst.14.00. Vēlāk koncerta ieraksts tiks arhivēts un būs pieejams gan Facebook kontā, gan mājas lapā #Ekultūras sadaļā, kur to jebkurš interesents varēs  noskatīties sev ērtā laikā.

Koncertu rīko VEF Kultūras pils. Koncerts notiek ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *