22. aprīlī stājas spēkā grozījumi Ministru kabineta 2020. gada 9. jūnija noteikumos Nr. 360

Šodien, 22. aprīlī, stājas spēkā grozījumi Ministru kabineta 2020. gada 9. jūnija noteikumos Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”, pieejami šeit.

Grozījumos 21.punkts izteikts jaunā redakcijā – Kultūrvietu un izstāžu norises vietu darbība ir pārtraukta, izņemot muzeju brīvdabas teritorijas un grāmatu izsniegšanu bibliotēkās, kā arī epidemioloģiski drošu kultūras norišu pilotprojektus, kuru organizēšana ir saskaņota ar Kultūras ministriju un Veselības ministriju un kuru norises epidemioloģiskās drošības prasības ir saskaņojis Slimību profilakses un kontroles centrs. Kultūrvietās var notikt organizēti profesionālās mākslas mēģinājumi no plkst. 6.00 līdz plkst. 22.00.

Kā arī papildināts 62.21 punkts nosakot, ka iestādes vai uzņēmuma vadītājs ir tiesīgs veidot sarakstu iestādes vai uzņēmuma darbinieku kolektīvai vakcinācijai (norādot personas vārdu, uzvārdu, personas kodu, elektroniskā pasta adresi (ja tāda ir) un tālruņa numuru, darbavietu, profesiju vai amatu), nodrošinot tā satura atbilstību šo noteikumu 3. pielikumam, un iesniegt to ārstniecības iestādē, kura veic vakcināciju pret Covid-19 infekciju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *