Šajā mācību gadā mūsu skolas skolēni piedalījās konkursā “Rēķini galvā”. Konkursa dalībniekiem uz ātrumu bija jāveic aritmētiskas darbības ar dažādiem daudzciparu skaitļiem, kas tika ģenerēti ar datorprogrammas palīdzību.

1.-3.klašu un  4.-6.klašu grupā  Latvijas finālā iekļuva mūsu skolas skolēni brāļi Mariss (1.a klase) un Gvido Šnukas (5.a klase). Abu brāļu rezultāti Latvijas finālā bija starp sešiem labākajiem savā vecumgrupā (Marisam  – 2.vieta  1. – 3.klašu grupā, Gvido – 6.vieta 4.-6.klašu grupā). 29.aprīlī viņi kopā ar citiem Latvijas komandas dalībniekiem pārstāvēja Latviju konkursā Pranglimine (Rēķini galvā) World Championship 2017,  kurš notika Kauņā (Lietuva).   Starp vairākiem Eiropas valstu dalībniekiem savās vecumgrupās Māriss ieguva 18.vietu, bet Gvido 21.vietu.

Marisam un Gvido šie labie  rezultāti nav radušies vienā dienā. Gatavojoties konkursam, viņi daudz trenējās gan patstāvīgi mājās, gan ar matemātikas skolotāju Tatjanu Sivačovu.

Apsveicam Marisu un Gvido Šnukas ar tik labiem rezultātiem konkursā “Rēķini galvā”, novēlam viņiem arī nākamajā gadā vēl veiksmīgāk piedalīties šajā projektā!

Aicinām arī citus mūsu skolas skolēnus piedalīties konkursā “Rēķini galvā”! Informāciju par projektu “Rēķini galvā” var apskatīt miksike.lv, vai sazināties ar matemātikas skolotāju Tatjanu Sivačovu.