Jau kuro pavasari skola rīko konkursu „Karjeras izglītība”, kura ietvaros 12. klases skolēni veido prezentācijas par saviem tuvākās un tālākās nākotnes plāniem. Tajās jaunieši norāda, kādu izglītību viņi plāno iegūt, kur vēlas strādāt, kā veiksmīgi attīstīt savu karjeru.

Finālam tika izvirzītas divpadsmit prezentācijas, katra par savu profesiju. Starp izvēlētajām profesijām bija optometrija, sporta treneris, meža zinātnes, vides izglītības speciālists, programmētājs, skaistumkopšanas speciāliste, žurnāliste, modes māksliniece, tūrisma menedžeris, ekonomists. 12.a klases skolniece Krista Leitāne savu nākotni vēlas saistīt ar armiju.

Konkursa uzvarētāja Sandra Šlara vēlas kļūt par optometristi – redzes aprūpes speciālisti, iegūt bakalaura diplomu, tad studēt maģistrantūrā un doktorantūrā.

Jānis Alkšbirze vēlas kļūt par fitnesa treneri. Nozīmīga loma viņa profesijas izvēlē ir bijusi spēkavīru sacensību apmeklējumam. Ar šo sporta veidu Jānis nodarbojas jau ilgus gadus.

Savukārt Roberts Kočots savu nākotni saista ar vides zinībām. Izglītību iegūt vēlas Latvijas universitātē. Linda Bērce vēlas kļūt par žurnālisti, bet Silva Jēkabsone interesējas par skaistumkopšanu.

Ernests Lācis ieguva nomināciju „Skatītāju simpātija”. Viņš vēlas kļūt par meža inženieri, sekot savam tēvam, kurš ir pazīstams meža speciālists uzņēmumā „Latvijas finieris”

Konkursa žūrijā viesojās skolas absolventi Edgars Kudiņš, kurš studē Biznesa augstskolā ”Turība” un Laura Kazaine no Kultūras akadēmijas. Konkursa noslēgumā jaunieši dalījās pieredzē par savām studijām, darba un karjeras iespējām.